• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Robert Berisha i lumtur për kthimin në shtëpi, ja kush e pret (FOTO)

Robert Berisha së bashku me Nora Istrefin, Ledri Vula-n dhe Capital T ndodheshin në një turne muzikor në SHBA këtë javë. Turneut ditën e djeshme i erdhi fundi dhe më i lumtur se të gjithë për kthimin në shtëpi dukej Roberti. Ai postoi një foto në Instagram Story ku njoftonte kthimin në Kosovë dhe se mezi priste të takonte vajzën e tij Renee. “Duke u kthyer në Kosovë tek e bukura ime Renee.” -shkruante Roberti.

15747814_753414908147515_1505488347986132120_n