• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Robert Berisha hedh pas lajmet e ditëve të fundit, publikon këtë video kur Renee ishte 1-vjeç

Robert Berisha ka qenë në qendër të mediave rozë gjithë këto ditë për shkak të lidhjes së tij me modelen, Jess Kadiu.

Pas gjithë lajmeve në media duket se artisti vendosi të mos reagojë në asnjë lloj forme lidhur me deklaratën e Kadiut se kishin qenë në një lidhje dashurie vitin e kaluar.

Së fundmi Roberti ka zgjedhur të kthehet pas në kohë, duke publikuar një video në të cilën shfaqet vajza e tij, Renee, në moshë 1-vjeçare.

“Renee e vogël, 1-vjeç”, ka shkruar Berisha krah postimit më të fundit në rrjetet sociale.

Pavarësisht gjithë spekulimeve lidhur me raportin e tij me Nora Istrefin, në programin ‘Dua të të bëj të lumtur’, këngëtari pohoi se ajo dhe Renee do të jenë gjithmonë rruga e jetës së tij./revistawho.com

View this post on Instagram

Little Renee 😘 #pushups #1yearold

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial) on