• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Rita Ora siç nuk e kishit parë kurrë!

Rita Ora feston ditëlindjen dhe urimin më special e mori nga nëna e saj. Me një video nga fëmijëria e këngëtares, Vera pranoi se ditët më të bukura të tyre ishin të ngjashme me këto në video ku nënë e bijë kërcejnë nën ritmet e këngëve të kohës. Motra e Ritës paska qenë personi pas kamerës, ndërsa pertneret e kërcimit shfaqin talentin. Dukshëm, Rita e ka pasur talentin herët. Vera ka shkruar edhe një urim të shkurtër në shqip.

“Rita zog urime ditëlindja jemi knaq gjithmonë, qe videoja në hapat e parë të botës tënde magjike”, shkroi Vera.

Urimet për Ritën nuk munguan as nga miqtë dhe fansat./revistawho.com