• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rita Ora: “Dasma mbrëmë ishte sureale”

Edhe pse duket e pabesueshme, këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka gjetur kohë për të qenë e pranishme në një dasmë familjare ne Kosovë. Shumë foto dhe video nga dasma kanë qarkulluar nëpër rrjete sociale, në të cilat u vu re se Rita ishte përfshirë totalisht në atmosferën e krijuar me traditat patriotike shqiptare. Madje vetë artistja e famshme ka postuar një foto në llogarinë e saj në instagram ku tregon përjetimet nga nata e mbrëmshme.

“Mbëmë. Dasma ishte sureale, Faleminderit Arlit,Filiz”- ka shkruajtur Rita Ora duke e përfundur dixhiturën e fotos në shqip.

rita ora