• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Rikthehet sërish i nxehti, ja se si do të jenë temperaturat sot

Temperaturat ditën e nesërme do të jenë sërish të larta. Gjatë ditës ato do të variojnë nga 26-37 gradë celcius.

Darka do të jetë sërish e freskët, teksa temperaturat do të bien deri në 24 gradë celcius. Edhe java e ardhshme pritet të nisë me mot të nxehtë dhe temperatura që prekin vlerat maksimale./revistawho.com