• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rikthehet Seldi por nuk këndon në shqip (VIDEO)

Këngëtari Seldi Qalliu i cili ka patur një shkëputje në tregun muzikor, së fundmi ka publikuar këngën dhe videon e tij të re.  “Seldish” quhet kënga e tij e fundit, të cilën këngëtari ka zgjedhur t’a këndojë në gjuhën angleze.  Në një postim në rrjetin social “Instagram”ai ka publikuar pjesë nga videoklipi i tij.