• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Rikthehet në muzikë pas 4 vitesh, a është ky ‘look-u’ i Zaiminës në videoklip?

Disa ditë më parë, këngëtarja e njohur Zaimina Vasjari lajmëroi se do të rikthehej në muzikë pas 4 vitesh. Gjatë këtyre ditëve ajo ka zbuluar disa nga veshjet e saj, që me siguri do të jenë për videoklipin. Edhe sot Zaimina ka publikuar dy foto e veshur ekstravagante dhe mjaft e kuruar. Ajo ndodhet në Apolloni, që me sa duket do të jetë një nga vendet ku do te xhirohet klipi. Zaimina ka sjellë gjithmonë projekte të suksesshme ndaj ky rikthim ka ngjallur kuriozitet dhe me siguri kënga do të pritet mjaft mirë.

View this post on Instagram

Apollonia 🏛 18 years later…

A post shared by ᴢᴀɪᴍɪɴᴀ ᴠᴀsᴊᴀʀɪ (@zaimina_vasjari) on