• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Jetë

Rikthehet bora dhe akulli…

Moti i keq dhe dimri është rikthyer sërish në Britaninë e Madhe pasi zyra e meteorologjisë këtë fundjavë ka paralajmëruar dëborë dhe akull.

Prej ditës së sotme në Skoci ka filluar bora e parë e cila ka arritur trashësinë 5 centimetra.

Shumë turistë në Londër janë gjetur të papërgatitur nga këto kapriço të motit.