• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rikthehet Anila Çela, nis ‘Mesditë’ në ‘Vizion Plus’

Anila Çela, moderatorja e dashur e “Vizion Plus” është rikthyer sot  në ekran me një program në fashën orare të mesditës… Pas disa vitesh si drejtuese e formateve të pasdites, Çela kthehet aty ku e nisi, në një program kushtuar zonjave dhe amvisave. “Mesditë” do të trajtojë tema të aktualitetit, përmes të ftuarve, lidhjeve direkte dhe kronikave të realizuara në terren. Nuk do të mungojnë gjithashtu rubrikat kushtuar gatimit, lojërave, personazheve publike, etj. Me regji të Roland Plakut, “Mesditë” me Anilën do të vijë çdo ditë në shtëpitë tuaja nga ora 11:00-13:00.

14856063_1774158232839986_755069302334432066_o