• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rihanna nënshkruan marrëveshje 10 milionë dollarëshe

Këngëtarja me famë botërore përveç se është e njohur për talentin e saj në muzikë, pëlqehet shumë edhe për pamjen e saj. Një kompani kozmetike, që thuhet të jetë ‘Sephora’ e ka kërkuar Rihannën si imazh dhe mendohet se nga nënshkrimi i kësaj kontrate këngëtarja e njohur pritet të fitojë 10 milionë dollarë.