• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Rihanna i habit të gjithë, kombinon kostumin sportiv me taka dhe vathë diamanti

Këngëtarja e njohur Rihanna nuk ndiqet vetëm për këngët e bukura, por edhe për trendet që promovon. Bukuroshja e ekranit së fundmi i habiti të gjithë me kombinimin e pazakontë, por shumë stil të veshjes së saj.

Rihanna u fotografua nga paparacët në aeroport e veshur me një kostum sportiv në ngjyrë gri dhe taka, por vëmendjen më të madhe e morën vathët gjigandë të diamantit që ajo kishte vendosur.

Nuk mungoi as një kapele e zezë dhe çanta gjigande e udhëtimit.

Kaq ka mjaftuar dhe nga sot, vetëm duke u nxitur nga Rihanna, mënyra e kombinimit të një kostumi sportiv ka ndryshuar për shumë vajza. /revistawho.com