• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rihanna fanse e R. Kelly (FOTO)

Veshur me pantallona lëkurë, çizme të stilit “cowboy”, dhe një bluzë të zezë  ku duket qartë e stampuar foto me fytyrën e yllit të R&B-së R. Kelly.  Deri më tani njihnim Rihanën si fanse e legjendarit Bob Marley por mesa duket ylli i muzikës nuk ka ngurruar të bëj publike dhe idhullin e rradhës.

28- vjeçarja nga Barbados, vazhdon turin e saj muzikor ku së fundi do të performojë në Kanada në qyetin e quajtur Quebec.