• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Rihanna 14-vjeçare nuk ka qenë aspak një adoleshente e zakonshme

Shumë vite para se të ishte këngëtare dhe sipërmarrëse kaq e suksesshme, Rihanna e paska treguar talentin e saj në dizajn me aktivitet e vegjëlisë. Dizajneri i njohur, Anwar Muhammad nga Barbados (vendlindja e Rihannës) ka treguar se këngëtarja e njohur e ka ndihmuar të krijojë veshje për një festival që zhvillohej asokohe. “Ajo ka qenë përherë e para në çdo gjë dhe ka pasur gjithmonë një talent të padiskutueshëm”, ka rrëfyer ai.


Fotot nga ato vite i publikoi po Muhammad, i cili e kish fotografuar Rihannën me shoqet e saj duke stiluar në atelien e tij modeste dhe tregoi hapur krenarinë për të. Për më shumë, ju lëmë të komentoni vetë fotot e këngëtares së njohur./revistawho.com