• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Ricky Martin na prezanton për herë të parë me imazhin e së bijës: Drita e syve

Ricky Martin dhe partneri i tij Jwan Yosef u bënë prindër të një vajze në janar të këtij viti dhe që prej asaj kohe janë më të lumtur se kurrë me gjithçka po përjetojnë si prindër të rinj. Ata zgjodhën një nënë mbartëse për ta sjellë në jetë të voglën, të cilën e pagëzuan me emrin Lucia. Lajmin e zbuloi vetë këngëtari i njohur me anë të një postimi të ndjerë në rrjete sociale, ndërsa mbrëmjen që shkoi për herë të parë, ai zbuloi edhe imazhin e saj.

“Drita e syve të mi”, shkruan ai krahas fotos së ëmbël të së voglës. Lucia rritet çdo ditë dhe është shumë e ëmbël. Kjo foto është shkëputur nga pushimet e Rickyt dhe partnerit të tij, të cilat janë të parat për të voglën. / revistawho.com

View this post on Instagram

La luz de mis ojos #Lucia

A post shared by Ricky (@ricky_martin) on