• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Rezarta Shkurta kthehet pas në kohë dhe ndan këtë kujtim kur ishte vetëm 18-vjeç

Ndonëse është duke shijuar pushimet, këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta është kthyer pas në kohë duke ndarë me ndjekësit një kujtim të vyer për të.

Ajo ka ndarë në ‘Instastory’ një foto të saj nga seti i parë fotografik me artistin e njohur, Fadil Berisha.

“18-vjeç, seti i parë artistik”, ka shkruar Shkurta krah fotos ku shfaqet e veshur me një bluzë mjaft moderne të zezë dhe flokët biondë të gjatë.

Me siguri Rezarta ka shumë nostalgji për këtë kohë, në të vilën ka qenë mjaft e përfshirë edhe në muzikë me projekte të ndryshme./revistawho.com