• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Rezarta Shkurta feston ditëlindjen në punë

Edhe ditëlindja e ka gjetur mes shumë punësh dhe projektesh të reja. Këtë detaj e ka treguar vetë këngëtarja Rezarta Shkurta e cila sot feston 34-vjetorin.

“Ditëlindja më gjeti më bukur se asnjëherë. Duke punuar. Së shpejti një tjetër film me metrazh të shkurtër nga një aktor i vogël”, ka shkruar Rezarta krah videos ku duket se është duke punuar me montazhin e saj.
Miqtë dhe të afërm të Shkurtës nuk kanë harruar ta urojnë në këtë ditë speciale, duke shkruar një sërë fjalësh të ëmbla e plot dashuri për të./revistawho.com