• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Rezarta dhe Ermali nga Dubai, me dashuri

Edhe çifti Rezarta -Ermal e bën një xhiro në Dubai këtë vit, duke ju shtuar listës së personazheve publikë që kanë udhëtuar për aty.

Nga pamjet përrallore buzë detit dhe në rërë, Rezarta na tregoi se është shumë e lumtur krah bashkëshortit njësoj si në ditën e parë. Ajo publikoi disa foto të tyre, në një jaht ku pijnë dhe shijojnë pamjen. Sigurisht disa puthje e përqafime nuk mund të mungonin.

“Përgjithmonë”, shkruan Rezarta për ta vulosur postimin me bashkëshortin./revistawho.com