Stresi, një mesazh për të gjithë ‘qentë që lehin’: Do t’ju shtyp si pleshta… "/>
  • youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Revoltohet Stresi, një mesazh për të gjithë ‘qentë që lehin’: Do t’ju shtyp si pleshta… 

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur nga të gjithë si Stresi ka dalë sot në një deklaratë shumë të fortë për të gjithë ata që e përflasin… Ja çfarë ka shkruar ai në statusin e fundit në “Facebook”:Qentë e rrugës që s’kanë ça me hup vetëm lehin dhe lehin fort biles. Unë po ju pres me padurim o qentë e rrugës, që s’keni turp dhe dinjitet, as karakter s’keni, as qysh me kon në nivelin tem. Njerëz të pamoralshëm, njerëz të neveritur, njerëz të pangopur që shajnë nëpër statuse motrën e dikujt, nënën e dikujt që i ka dhënë bukë me dorën e vet. Është hera e fundit që flas për ju o morra, ju pres me padurim t’ju shtyp kokën pleshta barbona. S’kam punë me familjen tuaj, sepse është si e imja, por ti që ha mut do ta hash para meje o prositutë mashkull”, – përfundon reperi.

stress