• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Respekton nusen shqiptare, burri anglez i Anjezës me flamurin kuq e zi në dasëm

anjeeePaul Edward Conolly, është diplomati anglez dhe bashkëshorti i kënëgtares shqiptare Anjeza Shahini. Ata u martuan disa ditë më parë në një daëm tejet diskrete ku vetëm një rreth i ngushtë familjarësh e miqsh patën mundësinë të gëzonin. Larg paparacëve e mediave, publiku i gjerë arriti të mësojë mbi martesën e artistes vetëm kur e vendosi ajo. Nga albumi fotografik që Anjeza ndau më pas me fansat, duket të ketë qenë një dasëm e bukur. Një detaj mjaft i veçantë që ra në sy ishin butonat e këmishës së dhëndrit. Për të respektuar nusen ai zgjodhi të stolisej me flamurin kuq e zi.

anjz

Leave a Reply