• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

Reshje shiu papushim, si do jetë moti sot dhe nesër

Reshjet e shiut kanë nisur në Tiranë, e në vendet malore, ka pasur reshje debore. Megjithëse pranvera ka hyrë, koha na ka zhgenjyer ca dhe do vazhdojë me këto ritme edhe ditën e nesërme. Temperaturat do të arrijnë në vlerat maksimale 10 gradë celesius dhe në ato minimale do kemi vlerën 6 gradë celsius.

Reshjet e shiut do na shoqërojnë sot dhe nesër gjatë gjithë ditës./revistawho.com