• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Reshje bore në Tiranë, ‘zbardhet’ kryeqyteti

Tirana është përfshirë përsëri nga reshjet e dëborës këtë të mërkurë. Reshjet nuk kanë qenë të dendura, e si rrjedhojë nuk kanë shkaktuar probleme. Gjithsesi autoritetet kanë paralajmëruar shoferët dhe këmbësorët të kenë kujdes.

CLOSE
CLOSE