• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Reperi shqiptar takohet me këngëtarin e famshëm amerikan, çfarë po kurdis ai?

Akon është një nga këngëtarët më të famshëm të muzikës në botë. Këngët e tij “Right Now”, “Smack That”, e të tjera kanë shumë vite që janë publikuar por dëgjohen shumë edhe sot. Së fundmi, reperi shqiptar Seven Saraci ka patur rastin ta takojë nga afër Akon-in dhe sigurisht nuk e ka kaluar këtë moment pa një foto. Nuk dihet nëse ky është thjesht një takim rastësor apo Seven po përgatit diçka me këngëtarin, duke qenë se ai është në Amerikë duke punuar në albumin e tij të parë për tregun e huaj pas marrëveshjes me një label ndërkombëtar atje.