• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Reperi shqiptar bëhet baba për herë të parë, zbuloni emrin e djalit

Marrëdhënia mes reperit Agon Amiga dhe partneres së tij Egzona Syla ka kaluar nëpër shumë pengesa. Pak vite më parë ata qëndruan për një kohë të gjatë të ndarë nga njëri-tjetri derisa më në fund u ribashkuan sërish.

Madje ‘Prive’ ka mësuar se së fundmi reperi dhe partnerja e tij janë bërë prindër për herë të parë. Burime pranë Agon Amigës dhe Egzonës kanë treguar se djali i tyre ka ardhur në jetë ditën e djeshme dhe për këtë arsye reperi ka munguar edhe në koncerte. Gjithashtu është mësuar se ata ja kanë vendosur emrin vogëlushit, Noel. /revistawho.com