• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Reperi Majk: Nuk kam jetë të lehtë, ja çfarë kërkoj nga parterja ime

Reperi i njohur dhe shumë i dashur nga publiku e sidomos nga vajzat duket se e ka të vështirë të gjejë një partnere që ta kuptojë. I ftuar në emisionin “Prive” këngëtari, krahas projekteve të sukseshme muzikore është ndalur edhe tek jeta private duke treguar se çfarë kërkonte ai nga vajza që do të jetë e dashura e tij.

“Puna e një këngëtari është e vëshirë sepse duhet të shkosh në orën dy apo tre të natës të performosh. Je i rrethuar nga vajza dhe prandaj kërkoj që partnerja të jetë e kuptueshme”- ka thënë reperi.

I pyetur lidhur me martesën, Majk e sheh atë si një plan shumë të largët sepse aktualisht është i përqëndruar tek karriera dhe produksionet e reja muzikore që do të sjellë për publikun.\revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE