• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Reperi i njohur ndahet nga jeta, reagon partnerja e tij: Ndihem e humbur

Reperi i njohur, Nipsey Hussle u nda jeta para disa ditësh në një atentat në mes të ditës. Pas kësaj ngjarje tronditëse, partnerja e tij prej 6 vitesh ka reaguar nëpërmjet një statusi në ‘Instagram’. “Jam tërësisht e humbur. Kam humbur shokun tim më të mirë. Shenjtorin tim. Mbrojtësin tim. Shpirtin tim… Jam e humbur pa ty. Ne jemi të humbur pa ty zemër. Nuk kam fjalë”, ka shkruar Lauren London, në fotot ku dukej pranë reperit. Lauren he Nipsey janë prindër të një djali, ndërsa historia e tyre kishte nisur pikërisht në ‘Instagram’. Djali i tyre është 2 vjeç dhe quhet Kross, por Nipsey ishte gjithashtu baba i një vajze nga një lidhje e mëparëshme./revistawho.com