• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Reperi hedh poshtë spekulimet për shtatzëninë e të dashurës 22-vjeçare

Sean (Diddy) Combs ka mohuar spekulimet për shtatzëninë e të dashurës së tij 22-vjeçare Lori Harvey.
Fillimet e këtij thashethemi nisën një fundjavë pushimi ku të dy u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit në Cabo San Lucas, Mexico. Diddy po fërkonte barkun e Lorit por ka shpjeguar se ishte thjesht për të admiruar format e saj që dukeshin qartë nga këmisha e hapur që ajo kishte veshur.
Puff Daddy nuk po shton pjesëtarë të rinj në familje, por lidhja po i shkon më së miri dhe ata janë më të bashkuar, shprehen burime të shumta.
Kujtojmë se Lori Harvey ka një vit që është në një lidhje me reperin, por më parë ka qenë për disa kohë me djalin e tij 25-vjeçar Justin Combs.