• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Lajme

Renis Gjoka: Konkurrova tek “Ethet” dhe nuk më pranuan

Renis Gjoka ka rrëfyer sot në “The Voice Kids”, se atë nuk e kanë pranuar në “Ethet e së premtes”. Ai tha se nuk e kishte kaluar as fazën e parë të audicioneve dhe se asnjeri, madje e xhaxhai i tij Aleksandër Gjoka nuk e dinte që ai kishte konkurruar. Renisi i tha këto fjalë për t’i dhënë kurajo një konkurrenti të vogël, për të cilin nuk u kthye asnjë nga trajnerët. “The Voice Kids”, nisi sot edicionin e tij të dytë nën drejtimin e Ledion Liço. / revistawho.com