• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Rënie drastike në peshë, Fifi zbulon me një foto ndryshimin e saj

Fifi êshtë një nga këngëtaret më të talentuara të momentit. Përveç hiteve, Fifi ka marrë vëmendje edhe me peshën e saj dhe mesazhet e ndryshme herë pas here, që vajzat ta pranojnë veten e tyre si janë dhe mos kenë komplekse. Megjithatē kohët e fundit Fifi ka zbuluar se po e mban veten në formë, për shkak se kilet e tepërta i kanë sjellë probleme në shëndet. Ajo ka publikuar një foto me rrobabanjo disa orë më parë dhe ndryshimi është mjaft i dukshëm. Fifi ka pësuar rënie drastike në peshë dhe është komplimentuar shumë për paraqitjen e saj. Kujtojmë se momentalisht ajo po shijon suksesin e bashkëpunimit të saj me Young Zerkën “Pa gajle”.

View this post on Instagram

Wine is bottled Poetry🍷 @relax_hotel_ksamil

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on