• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Renato Mekolli përlotet në finalen e “Hell’s Kitchen”, çfarë ndodhi me shefin e njohur?

Çdo gjë e ka një fillim dhe një fund, por kur bëhet fjalë për gjëra të bukura fundi vjen me keqardhje. E njejta gjë i ka ndodhur dhe Renato Mekollit gjatë xhirimeve të puntatës së fundit në edicionin e tretë të “Hell’s Kitchen”.

Renato ka ndarë disa momente ne rrjetin e tij “Instagram” me anë të një videoje ku nuk mund të mos vihen re dhe sytë e tij të mbushur me lot. “Kjo finale është qarë me lot, me kuptimin e plotë të fjalës. Të Premten ora 21:00 në Top Chanel”, shkruan Renato duke i lënë të gjithë ndjekësit në pritje për emocionet që do të dhurojë spektakli në natën finale.