• youuinsttaaffccbb
TEST
Jetë, Këshilla

Receta që djeg yndyrnat dhe heq barkun

Çdo njeri është në kërkim të metodave të thjeshta dhe efikase për të pasur trup të rregullt, e për t’u ndjerë mirë me veten. Depozitimi i yndyrnave në zonën e barkut është një problem që mundon shumicën e njerëzve, veçanërisht femrat.

Kjo recetë “bombë” që do t’ju vijë në ndihmë menjëherë.

Përzieni:

Uthull molle – 2 lugë çaji

Lëng qitro¬ 1 filxhan

Mjaltë – 1 lugë

Përzieni të gjithë këta përbërës në një blender derisa të fitoni një masë homogjene. Pini këtë pije të mrekullueshme yndyrë¬djegëse para drekës dhe në darkë çdo ditë. Rezultatet mund të shihen edhe pas javës së parë. Shumica e grave që kanë përdorur këtë pije kanë humbur rreth një centimetër në bel që në javën e parë. /syri.net