• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Receta e Angela Martinit për një lidhje të shëndetshme: Dashuri e vërtetë dhe shumë seks

Angela Martini i është përgjigjur pyetjeve të fansave të saj, gjatë mbrëmjes dhe ka treguar mendimin e saj për çështje të ndryshme. Ajo që tërhoqi vëmëndje është opinioni i modeles për një lidhje të suksesshme. Ajo ka rrëfyer se një lidhje e shëndetshme duhet të ketë dashuri të vërtetë dhe shumë seks. Mesa duket vetë modelja e bazon ecurin e një marrëdhënieje në këta faktorë, të paktën nga këndvështrimi i saj.

Angela është e martuar me milonerin Dragos Savulescu që prej 2017-ës. /revistawho.com