• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Who Serial

”Rebelde Way”, ku janë sot protagonistët e telenovelës më të ndjekur nga adoleshentët…

Versioni Argjentinas e origjinal i telenovelës më të ndjekur nga adoleshentët, Rebelde way ka qenë një sukses i vërtetë në të gjitha shtetet e botës. Madje kjo telenovelë është bërë në disa versione me aktorë të ndryshëm, si Rebelde Meksikan, Indian, Brazilian etj.

Por, ku janë sot dhe çfarë bëjnë protagonistët e kësaj telenovele kaq të ndjekur si Mia, Manuel, Pablo dhe Mariza?

564full-luisana-lopilato

Lusiana Lopilato e njohur ndryshe si Mia, është transformuar plotësisht. Tani ajo është një nga modelet më të kërkuara, por që kur u martua me këngëtarin e njohur Michael Buble dhe u bë nënë e një djali që quajtur, Noah jeton në Kanada, duke u larguar plotwsisht nga bota e telenovelave.

luisana-elias-noah1

Felipe Colombo i njohur ndryshe si Manuel, pas ndarjes me Lusianën të cilët ishin të lidhur për vite, tani është bërë babai i një vajze të quajtur Aurora. Ai është parë të ndryshoj look shpesh për rolet e tij edhe pse tani nuk është më pjesë e televizionit.

felipe_c

Benjamin Rojas, ‘’Pablo’’ është i vetmi që vazhdon të qëndroj në Tv, edhe pse i dedikon më shumë kohë muzikës.

flakukbf

Camila Bordonaba e njohur si rebelja Mariza nuk është larguar shumë nga roli i saj në telenovelë. Ajo tani po bën një jetë prej hipi madje ka hapur një qendër kulturore.

2016020419015520183

que-es-de-la-vida-de-1919592h350