• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Reagon Roberti për ndarjen e përfolur

Pas thashethemeve lidhur me një ndarje të mundshme mes çiftit të famshëm të showbiz-it, ka reaguar menjëherë partneri i Norës.

Roberti ka raportuar për mediat kosovare se marrëdhënia e tyre funksionon siç duhet. Në intervistën e dhënë, Roberti ka treguar se këto thashetheme nuk janë aspak të vërteta dhe se vetëm vdekja mund ta ndajë atë nga këngëtarja bukuroshe, Nora.

Ndërsa lidhur me këto thashetheme, Nora nuk ka preferuar të japë ndonjë deklaratë.

nora4

Leave a Reply