• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Reagon Jul Deda pas lajmit për sherrin me Albano Bogdon, ja çfarë thotë (FOTO)

Pas lajmit se Albano Bogdo dhe Jul Deda janë konfliktuar shumë ashpër mbrëmë në një nga baret e Tiranës, ky i fundit ka reaguar përmes një statusi, ku kuptohet qartë se konflikt ka patur, por ai sqaron se janë gjëra normale mes dy profesionistëve që punojnë gjithë ditën bashkë. Ja statusi i Julit:

“Duke vene re interesimin pas një lajmi të dalë dje në media, më duhet të sqaroj, se jo çdo sherr duhet  të interpretohet si luftë. Aq më tepër kur bëhet fjalë për një debat profesional, që besoj se është normale për profesionistët që punojnë gjithë ditën bashkë. Pra, asgjë për tu shqetësuar. Shfaqja vazhdon, sonte në Vizion Plus, në orën 21:00 ka Apartament 2xL..! Faleminderit”.

jul-deda-300x130

CLOSE
CLOSE