• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Reagon Dorina Gegiçi: Desh më martuan me një shok të mirë

Pas mesazheve në Instadirect  të reperit Ledri Vula dhe modeles Dorina Gegiçi të publikuara në media ka reaguar edhe modelja përmes një fotoje në  Instagram. Ajo shfaqet duke veshur një fustan nusërie si pjesë e punës së saj si modele e njëkohësisht shkruan: “Punë, punë ps përgenjeshtroj gjithë ato titujt ‘romantik’ në gazeta. Për pak sa nuk më martuan me një Shok shumë të mirë, theksoj kur të jem ne lidhje do ta deklaroj vete, asgjë smë pengon…,”-shkruan modelja. Njëkohësisht ka reaguar edhe reperi Vula  duke hedhur poshtë spekulimet për një lidhje mes tyre.

ledri-dor

 

 

dorinaaa

 

Leave a Reply