• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rapunzel ekziston vërtetë, vajza nga Rusia nuk pret flokët për 13 vjet (FOTO)

Vajza nga Rusia ka refezuar të presë flokët e saj prej 13 vitesh duke i ngjasuar kështu personazhit vozatimor të famshmes Rapunzel.  Dashik Gubanova poston herë pas here foto dhe videon me flokët  e saj të gjatë duke numëruar rreth 140.000 ndjekës në rrjetin social “Instagram”.