• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Rama nuk harron, nga Shtëpia e Bardhë: Më ndiqni te Sokol Balla

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, në përfundim të takimit në Shtëpinë e Bardhë, ka bërë një reagimin në faqen e tij në Twitter. Ai ka falenderuar presidentin Obama, dhe nuk ka harruar të lajmërojë se do të jetë pas pak në emisionin “Top Story” të gazetarit Sokol Balla në Top Channel. “1 orë e paharrueshme në Shtëpine e Bardhe. Thank you Mr.President! Pas pak live me Sokol Ballën në Top Story”, shkruan Rama.

CLOSE
CLOSE