• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Instant Articles, Lajme

“Qofsh i parajsës babi Pirro”, Elton Deda: Do të të jem mirënjohës për trajtimin jo si i dashuri i Jolës, por si artist dhe koleg

Kantautori i njohur, Elton Deda, ka reaguar lidhur me vdekjen e aktorit të madh Pirro Mani.

Ai ka përcjellë një mesazh në rrjetet sociale ku nënvizon se do t’i jetë mirënjohës për trajtimin jo si i dashuri i Jolës por si artist dhe koleg.

Deda nisi procedurat e divorcit nga ish bashkëshortja e tij, Jola Mani, në vitin 2012 ku mesa duket vijojnë të ruajnë marrëdhënie të mira./gazetatema