• youuinsttaaffccbb
TEST
Horoskopi, Instant Articles, Lajme

Puthin më mirë këto tre shenja horoskopi

Tashmë e dimë se horoskopi nuk parashikon vetëm fatin apo të ardhmen tuaj. Sipas ekspertëve ai vendos edhe mënyrën se si ju puthni. Të gjitha shenjat kanë cilësitë e tyre se si puthin, por më poshtë janë renditur tre vendet e para që kryesojnë: akrepi, demi dhe dashi.

Dashi

Një dash di si t’i shijojë momentet intime në çift. Si shenjë zjarri, njerëzit që i përkasin kësaj shenje, duan të guxojnë për të arritur kënaqësi në jetën e tyre seksuale.

Demi

Si shenjë e tokës, njihet si më sensualët. Ata janë të mirë në shtrat dhe duan t’i shijojnë gjërat sa më shumë. Një dem nuk bën asgjë nëse nuk e ndjen vërtetë.

Akrepi

Njihet si shenja më pasionante e horoskopit. Jeta seksuale ka shumë rëndësi për ta. Mesa duket edhe puthin më mirë nga shenjat e tjera. Detajet kanë rëndësi për ta, kur bëhet fjalë për jetën seksuale./revistawho.com