• youuinsttaaffccbb
TEST
Fotot, Jetë

Pushimet luksoze të Afërdita Dreshaj (FOTO)

Modelja Afërdita Dreshaj ka kaluar një ditë fantastike në Miami.

Së bashku me mikeshat dhe të dashurin e saj, Jakub Kindl modeja ka shëtitur me jaht në një nga zonat më të shtrenjta, aty ku ndodhen edhe shtëpitë e shumë VIP-ave.

Në Snapchat ajo ka postuar foto e video, ku duket që po kënaqet pa masë./opinion.al