• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pushime në Spanjë, Olta Gixhari shfaqet më në formë se kurrë

 

Olta Gixhari është cilësuar si një nga vajzat më seksi të skenës shqiptare. Që në fillimet e saj, ajo ka rënë në sy për pamjen sensuale dhe flokët bionde. Kohët e fundit Olta është shkëputur nga aktrimi dhe ka hapur një biznes të sajin. Mirëpo, mesa duket aktorja e ka gjetur mundësinë edhe për pak pushime. Ajo prej disa ditësh ndodhet në Spanjë, nga ku ka publikuar foto herë pas here.

Pak minuta më parë, Gixhari ka publikuar në ‘Instastory’ një imazh ku shfaqet më në formë se kurrë. Olta duket tepër e relaksuar dhe trupi i saj elegant reflektohet menjëherë.

Kujtojmë që aktorja ka qenë pjesë e shumë shfaqjeve teatrale dhe ka korrur një sukses të madh në publik. /revistawho.com