• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pushime në mënyrën më të thjeshtë, Cardi B i habit të gjithë me pamjen e saj

Cardi B është shfaqur gjithmonë e kuruar deri në detajet në shfaqjet e saj publike, megjithatë së fundmi duket se reperja ka hequr dorë nga ‘makeup-i’ i tepërt. Aktualisht artistja ndodhet në Miami, aty ku është dhe duke pushuar. Cardi është fotografuar në disa dyqane të Miamit e veshur me një fustan ngjyrë blu të thjeshtë, me flokët e mbledhur dhe pa asnjë ‘makeup’.

Kjo pamje e reperes i ka habitur jo pak ndjekësit e saj, të cilët kanë lënë një sërë komentesh në rrjetet sociale./revistawho.com