• youuinsttaaffccbb
TEST
Vetëm në WHO

Publikohen fotot/ Ja si dukeshin aktoret turke para ndërhyrjeve estetike

Aktoret turke tashmë janë bërë të famshme jo vetëm në Turqi, por edhe në vendin tonë e në mbarë botën falë telenovelave ku kanë aktruar. Fama e tyre është shoqëruar edhe me artikuj të pafund në media e rrjete sociale për jetën e tyre private apo pamjen. Së fundmi mediat turke i kanë kushtuar një artikull aktoreve të cilat sipas tyre kanë kryer ndërhyrje estetike. Në artikull bëjnë pjesë aktore si Meryem Uzerli të cilën e njohim si “Sulltanesha Hyrrem”, Demet Ozdemir ose siç e njohim ndryshe me emrin “Sanem”, Birce Akalay “Asli”, Fahriye Evcen, Tuvana Turkay, Burcu Ozberk, Hande Erçel etj. Fotot e tyre para disa vitesh dhe tani, jua sjellim më poshtë. Si mendoni kanë kryer ndërhyrje estetike këto aktore?