• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Pse yjet e rinj, nuk pranojnë më të pozojnë bashkë? (FOTO NGA VITET 2000) 

Sapo kemi mbyllur muajin e parë të këtij viti dhe ajo që po shohim gjithmonë e më shpesh është një rikthim i modës së viteve 2000. Flokët me onde të Nicki Minaj, na kujtuan shumë Avril Lavigne… Por një trend që po na mungon gjithmonë e më shumë nga vitet 2000, janë kopertinat e përbashkëta të yjeve të rinj. Kombinimi i tyre në faqen e parë të një reviste ka qenë fantastik, shkruan faqja zyrtare e gjigandit MTV.

Është bukur të shohësh në një kopertinë motrat Gigi dhe Bella Hadid, por të shohësh p.sh. Gigi dhe Ariana Grande së bashku do të ishte shumë më tepër emocionuese .

Këto kombinime të viteve 1990-2000, në atë kohë bënin vërtet sens, ndërsa sot thjesht na bëjnë për të qeshur.