• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Pse vetëm Marina? Edhe Luana tani është imazh i një prej markave më të famshme

Luana Vjollca ka nisur bashkëpunimin me “Philipp Plein” dhe videon e parë e publikoi sot në ‘Instagram’. E rrethuar nga një grup djemsh shumë simpatikë të veshur me kostume ajo modelon duke ekspozuar veshjet e ndryshme të markës luksoze.

Bashkëpunimin, moderatorja e pati lajmëruar më herët, por vetëm tani na tregoi se për çfarë bëhet fjalë. Edhe motra e saj, Marina ka bërë një bashkëpunim shumë të suksesshëm me “Elisabetta Franchi”, marka shumë e suksesshme italiane.

Vjollcat nuk dinë të ndalin dhe ne po presim të rejat në vazhdim prej tyre./revistawho.com