• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Pse vetëm adoleshentët të puthen nëpër lokale? Ja urdhëro dhe Olta me burrin

Olta Gixhari ka nisur ta lëshojë dorën dhe po poston më shpesh momente me bashkëshortin. Edhe pse fytyrën nuk e tregon, Olta sigurohet që të ndajë momentet më të bukura me mashkullin që i ka vjedhur zemrën. Dhe ja mbrëmjen e djeshme të dy kanë qenë në një prej lokaleve të natës ku kanë kërcyer dhe janë argëtuar. Olta ka postuar sot një video ku tregon se është ndjerë si adoleshente teksa shfaqet e ulur në prehërin e bashkëshortit dhe i jep atij një puthje.

“Abababa tu u puth si adoleshentë nëpër lokale”-shkruan Olta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)