• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Pse nuk ka bërë publike asgjë për femrat? Capital T flet për jetën private

Capital T është një nga reperët më të pëlqyer të showbiz-it. Përveç se i talentuar, ai është edhe mjaft i lakmuar nga femrat. Në një pyetësor me fansat, Capital T ka folur edhe për jetën private. Ai është pyetur pse nuk ka bërë asnjëherë publike diçka në lidhje me femër dhe nëse i pëlqejnë ato. Reperi nuk ka hezituar të pērgjigjet duke folur për herë të parë për jetën e tij private. “Qysh more si du femnat. I du më shumë seç duhet”, shprehet ai. Reperi shton më tej se gjithmonë ka qenë me femra që se kanë dashur famën dhe se kanë merituar presionin e vëmendjes për shkk se flasin me të. Ai shkon më tej kur thotë se fama ndonjëherë nuk është qejf dhe ka shumē që nuk e duan.