• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Programi i ri i Ardit Gjebresë bën bashkë fëmijët dhe mamatë

Programet me protagonistë fëmijët duket se garantojnë sukses. E kur vjen puna tek suksesi e shikueshmëria, Ardit Gjebrea nuk të fal.

Këtë sezon të ri, në “E diela shqiptare”, rubrika më e re do të bëjë bashkë nënat dhe fëmijët e tyre, ku çdo të diel fëmijët do të jenë në garë me njëri-tjetrin dhe përballë tyre do të jenë mamatë.

Ato nuk do të jenë të pranishme vetëm si publik, por dhe si mbështetëset e tyre më të mëdha, duke qenë po ato që do të bëjnë dhe vlerësimet.

https://www.instagram.com/reel/CTe-4lOAvyk/?utm_source=ig_web_copy_link

Rubrika e re quhet “Mam, po ti?”, ndërsa për detajet e tjera do të na duhet të presim këtë të diel, atëherë kur rubrika do të prezantohet për herë të parë tek publiku./ revistawho.com