• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Prisja një shenjë nga Bora pas varëses që i dërgova

Donaldi u vu përballë një klipi me detaje nga eksperienca romantike brenda shtëpisë së BBV. Nga deklaratat e para për Borën, tek puthja me të dhe deri tani në raportin me Beatrix.

Kur u kthye ne bisedim me Arbanën dhe analistët, ai pranoi se ka pritur një shenjë nga Bora pasi i dërgoi varësen dhe shenja nuk erdhi kurrë ndaj gjërat morën këtë rrjedhë.

Diskutimi po vazhdon dhe Beatrix po shikon gjithçka./revistawho.com