• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Princi William nuk i mban lotët për Princeshë Dianën (FOTO)

Princi William dhe dukesha e Cambridge janë për një vizitë në Azi, ku kanë kaluar në Taj Mahal. Më parë aty ka parakaluar dhe Princeshë Diana, mamaja e princit dhe ai nuk ka mundur t’i mbajë lotët teksa ka kujtuar nënën e tij.